قالیشویی

(30 امتیاز)
(30 امتیاز)

قالیشویی

قطعا با قالیشویی از سالیان سال آشنا هستید و از دوران کودکی به همراه مادبزرگ این عمل را تجربه کرده اید، اما امروزه دیگر قالیشویی به صورت سنتی انجام نمی گیرد و راه و روش های متفاوتی برای گسترده تر کردن این حرفه پدید آمده است .

هنر قالی بافی بعد از اتمام زمانی رنگ و بو می گیرد که با دو هنر دیگر نظیر رفوگری و قالیشویی مکمل شود. رسیدگی به انواع قالی بعد از خرید بر عهده شما می باشد و این مورد تعیین کننده طول عمر آن نیز می باشد. اگر می خواهید فرش های گران قیمت خود را از عوامل مختلفی نظیر پوسیدگی، بیدزدگی، کهنگی و … دور کنید نیاز به نظافت آن به صورت مداوم و مرتب می باشید.

خیلی از افراد به دلیل اعتماد نداشتن کامل به مجموعه های قالیشویی، فرش ها را به آنان نمی سپارند و هر سال به صورت سنتی دست به کار می شوند. این کار هم خیلی سخت و اذیت کننده می باشد و هم برای سلامتی مضر است و اثرات خود را طی سال ها بروز می دهد.

اما در واقع این روزها با به کار آمدن شرکت های مجرب و با تجربه مانند قالیشویی در پرند بسیاری از نگرانی ها بابت شست و شوی فرش ها کاملا برطرف شده است زیرا این مجموعه ها با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا قادر به شست و شوی حرفه ای می باشند که مانند روز اول خود شوند. قالیشویی در رباط کریم نیز با استفاده از خدمات ارزنده و ویژه ای که در ادامه از آن ها نام می بریم دارای رتبه بالایی در میزان رضایت مندی افراد به خود جلب کرده است و سالانه افراد زیادی به این مجموعه رجوع کرده تا مشکلات فرش و قالی خود را برطرف سازند.

 

قالیشویی

خدمات قالیشویی آنا

قالیشویی به طور کل دارای خدمات مختلف و ویژه ای می باشد که طی سال های اخیر با به وجود آمدن روش های جدید و با پیشرفت تکنولوژی در کیفیت خیلی بالایی ارائه می شوند. ازجمله خدماتی که در قالیشویی در گلستان صورت می گیرد رفوگری، لکه برداری، رنگ برداری، مرمت و بازسازی و شست و شو می باشد.

قالیشویی در بهارستان طی سال ها تجربه و سابقه از تعداد بالایی نیروی متخصص و ماهر بهره مند می باشد که همین موضوع باعث شده است که به یکی از با کیفیت ترین ها تبدیل شود. استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مدرن این روزها در قالیشویی ها باعث شده است تا کیفیت و سرعت کار بالا رود، در نتیجه به بافت و الیاف فرش نیز آسیبی وارد نشود و به صورت اصولی شسته شده و خشک شود.

 

شعب قالیشویی آنا

قالیشویی در پرند 02156932600
قالیشویی در رباط کریم 02156432006
قالیشویی در نصیر شهر 02156432006
قالیشویی در نصیر آباد 02156432006
قالیشویی ذر گلستان 02156320092
قالیشویی در صالحیه 02156320092
قالیشویی در بهارستان 02156320092
قالیشویی در اکبر اباد 02156320092

 

شماره قالیشویی

یکی از نکات مهمی که در قالیشویی در صالحیه دقت می شود خشک شدن فرش ها پس از شست و شو می باشد که مهم ترین قسمت هم قالیشویی می باشد.

زیرا اگر به صورت سنتی مایل به خشک کردن فرش ها باشید هم یک تا دو روز زمان می برد و هم باعث از بین رفتن پرز و بافت پارچه شما می شود، لذا خواهشمند هستیم تا شست و شوی فرش های خود را به ما بسپارید تا با استفاده از دستگاه های خشک کن امروزی بدون هیچ آسیبی در کوتاه ترین زمان ممکن این کار را انجام دهیم.

رفوگری به عنوان یکی از خدمات اصلی و مهم قالیشویی در اکبرآباد به حساب می آید که با نهایت دقت و با اساتیدی باتجربه صورت می گیرد.

رفوگری به مرمت و بازسازی دوباره فرش های آسیب دیده می گویند که توسط سوختگی، بیدزدگی، کهنگی و رطوبت، رنگ و … از بخشی از بافت خود را از دست داده اند. قالیشویی در نصیر شهر با استفاده از دستگاه های مخصوص به دوباره ساختن فرش شما می پردازد که بسیار از حساسیت بالایی برخوردار می باشد.

در کل حساسیت فرش های دستبافت مخصوصا ابریشم بالا می باشد و نمی توان برای شست و شوی آن ها از دستگاه استفاده کرد؛ در این زمات تحت نظر یک استاد خبره شست و شو به صورت دستی صورت می گیرد و قالیشویی در نصیرآباد با دقت تمام به انجام این کار می پردازد.

اگر مایل به ثبت سفارش و استفاده از خدمات قالیشویی می باشید می توانید به رجوع به سایت و ثبت سفارش خود به صورت آنلاین و یا تماس به شماره های موجود اطلاعات خود را ثبت فرمایید.

[elementor-template id=”1739″]