مبل شویی

(19 امتیاز)
(19 امتیاز)

مبل شویی

مبل شویی آنا یکی از خدمات مهمی می باشد که این روزها از طرفداران زیادی برخوردار شده است و دلیل آن هم این موضوع می باشد که شست و شوی مبلمان ها امری سخت می باشد که توسط دستگاه های پیشرفته امروزی قابل انجام می باشد.

برای مثال باید گفت که این روزها انواع مدل های مبلمان و پارچه های مختلف موجود است که هرکدام وابسته به یک روش و مواد شوینده می باشد. در نتیجه برای انجام این امور باید از شرکت ها و مجموعه های متخصص در این کار بهره مند شد.

مبل شویی در پرند ارائه کننده تمامی خدمات مبل شویی در بهترین و بالاترین کیفیت می باشد. باید به این نکته نیز بسیار دقت داشته باشید که عمل شست و شوی مبلمان می تواند هم در منزل شما عزیزان و هم در کارگاه صورت گیرد اما بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا این کار در منازل آنان صورت گیرد زیرا از هزینه ها و صدمات احتمالی حمل و نقل بکاهند.

 

مبل شویی

مبل شویی ارزان

مبل شویی در اکبرآباد با بررسی کارشناسی مبلمان شما در وهله اول به شما مشاوره رایگان می دهد و در صورت تصمیم گیری شما عزیزان اقدام به این کار می کند. مبل شویی کاری تخصصی می باشد که با استفاده از دستگاه های روز دنیا صورت می گیرد که باعث بهبود در کیفیت و سرعت بالا می شود.

انجام این کار به صورت سنتی و دستی توسط شما عزیزان می تواند در آینده موجب مشکلات فراوانی شود؛ برای مثال شما باید آگاه باشید که از چه مواد شوینده ای برای چه جنس پارچه استفاده کنید . همچنین برای لکه برداری نباید از مواد شوینده قوی و یا اسیدی استفاده شود زیرا در این صورت بافت مبلمان و حتی رنگ آن ممکن است از بین برود.

می توانید خدمات مختلف را با مبل شویی در رباط کریم تجربه کنید که با استفاده از نیروهای انسانی متخصص و ماهر در عرض چند ساعت در منازل شما اقدام به شست و شو می نمایند.

 

مبل شویی

خدمات مبل شویی

مبل شویی شامل خدمات مختلفی می باشد که در حین انجام کار به آن ها پرداخته می شود؛ برای مثال مبل شویی در نصیرآباد در قدم اول مبلمان را بررسی خواهد کرد و نقص و ایرادات آن را شناسایی کرده، سپس بعد از در نظر گرفتن جنس پارچه و الیاف مبلمان مواد شوینده مورد نظر را انتخاب می نماید.

برای انجام این خدمات و شست و شوی مبلمان ها مبل شویی در نصیر شهر از دستگاه های ویژه مبل شو استفاده می کند که روش جدید و مدرنی محسوب می شود و دقت و سرعت کار را چند برابر می کند.

این دستگاه به روش مکانیزه عمل کرده و دارای کمپروسور در قسمت انتهایی می باشد. این دستگاه از دو مخزن تشکیل شده است که برای هدایت آب تمیز و کثیف تعبیه شده؛ یک ویژگی منحصربه فرد این ماشین تولید به اندازه و غلیظ کف و فوم می باشد. در واقع فوم تولید شده با نفوذ بر پارچه مبلمان شما تمام کثیفی ها و گرد و غبار را به خود گرفته و سپس با مکش قوی به دستگاه باز می گردد. این دستگاه می تواند بخار آب را به صورت فشار قوی نیز به بیرون هدایت کند تا بتوان از آن برای تمیز کردن دیگر قسمت های مبلمان استفاده کرد.

 

بهترین مبل شویی

البته قبل از اینکه از دستگاه استفاده شود باید نسبت به جارو کرد مبلمان اقدام کرد که این کار توسط جاروبرقی های جدید با مکش بالا صورت می گیرد تا تمامی غبار را از داخل بافت پارچه بیرون بکشد تا کیفیت بالاتری را در نهایت ایجاد کند.

مبل شویی در نسیم شهر نیز با استفاده از تمامی خدمات فوق نسبت به انجام شست و شوی مبلمان اقدام می کند در نهایت و در پایان کار با استفاده از دستگاه های خشک کن تمامی سطح مبل خشک می شود و این یک فرق عمده و مهم در روش شست و شوی سنتی و حرفه ای می باشد.

 

شعب مبل شویی آنا

مبل شویی در پرند 02156932600
مبل شویی در رباط کریم 02156432006
مبل شویی در نصیر شهر 02156432006
مبل شویی در نصیر آباد 02156432006
مبل شویی ذر گلستان 02156320092
مبل شویی در صالحیه 02156320092
مبل شویی در بهارستان 02156320092
مبل شویی در اکبر اباد 02156320092

 

در روش شست و شوی سنتی در انتهای کار مبلمان شما خیس باقی می ماند، یا برای خشک کردن تشک های آن مجبور هستید که آن را رو به رو آفتاب پهن کنید که با این کار هم به بافت پارچه آسیب وارد می شود و هم تمامی آب تشک در یک نقطه متمرکز شده و رنگ تغییر می دهد. اگر هم مبلمان در خانه خیس باقی بماند روزها طول می کشد تا خشک شده و محل مناسبی برای رشد باکتری ها می باشد.

 

شما می توانید برای درخواست سفارش در سایت وارد شده و سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و با شماره تماس های موجود ارتباط حاصل کنید.

[elementor-template id=”1739″]