رفوگری فرش

(4 امتیاز)
(4 امتیاز)

رفوگری فرش

یکی از خدمات ارزنده ای که رفوگری فرش آنا در راستای تکامل قالی بافی صورت می گیرد رفوگری فرش است. رفوگری به هنر بازسازی و مرمت فرش می گویند که از دقت و حساسیت بالایی برخوردار است و تنها افراد تعلیم دیده قادر به انجام همچین هنر سخت و با ارزشی می باشند.

منشا و اختراع رفوگری فرش مانند بسیاری از خدمات دیگی مشخص نیست و اما یک هنر کارساز و مورد نیاز می باشد زیرا فرش ها و قالی های ارزشمند و گران بهایی وجود دارند که سرمایه و رنگ و بوی یک خانه هستند و تنها با رفوگری به حالت قبل خود باز می گردند.

دیگر نیازی نیست نگران این موضوع باشید که با آسیب دیدن فرش نیاز به جایگزینی آن دارید، شما می توانید از خدمات رفوگری در پرند بهره ببرید تا مانند روز اول فرشی سالم و زیبا داشته باشید. علاوه بر آن رفوگری در رباط کریم با در برداشتن نیروهای ماهر و تعلیم دیده، این هنر را در نهایت دقت و ظرافت انجام می دهند تا شما عزیزان را متحیر سازند.

 

رفوگری فرش

ارزان ترین رفوگری در تهران

در اصل دو دسته از صدمات جدی هستند که می توانند فرش و قالی شما را تهدید کنند. برای مثال دسته اول شامل آسیب هایی می باشد که در اثر طول عمر بالای فرش و کهنگی ایجاد می شوند؛ نظیر پوسیدگی، پارگی شیرازه، در رفتن چله ها، رنگ پریدگی، جر خوردگی و … .

دسته بعدی ناشی از صدماتی نظیر آتش سوزی صورت می گیرد؛ مانند سوختگی، بید زدگی، پوسیدگی به دلیل برخورد با مواد شیمیایی و …

هر دو دسته قابل بازسازی و ترمیم در رفوگری در رباط کریم ( رفوگری فرش آنا ) می باشد و با استفاده از ابزارآلات خاص و دقیق و همچنین دستگاه های جدید جهت آسان تر کردن و سرعت بخشیدن به این کار این خدمات در حال انجام می باشد.

 

رفوگری فرش

خدمات رفوگری فرش

رفوگری فرش نیز دارای خدمات ارزنده و متفاوتی می باشد که بخش های مختلف فرش بستگی دارد. البته این خدمات به مقدار آسیب دیدگی فرش نیز بستگی دارد و تنها توسط افراد تعلیم دیده باید صورت گیرد.

رفوگری در پرند ( رفوگری فرش آنا ) دارای کیفیت بالایی در ارائه این خدمات دارد و با سال ها تجربه دارای نیروهای ماهر در این زمینه می باشد. رفوگری دارای بخش های مختلفی نظیر؛ لکه و رنگ برداری، شیرازه بافی، چرم دوزی، رفع سوختگی، ریشه بافی فرش، بیدخوردگی می باشد و همانطور که از اسمش پیدا است هر بخش مربوط به صدمات مختلف می باشد.

درباره بید خوردگی باید گفت که روش های جدید و نو ابداع شده است که در رفوگری در رباط کریم ( رفوگری فرش آنا ) به صورت حرفه ای صورت می گیرد و به رفع و ترمیم بید زدگی می پردازد. این روش ها نیاز به دانش جدید می باشند و از این رو این مجموعه دارای افراد تعلیم دیده بسیاری می باشد.

 

رفوگری فرش

 

رفع سوختگی که ممکن است بر اثر آتش سوزی و یا برخورد جسمی داغ با فرش باشد توسط رفوگری در پرند ( رفوگری فرش آنا ) به سرعت قابل حل می باشد و البته باید گفت یکی از خدماتی است که سالانه به علت مراجعین بالا بسیار پر تکرار است.

 

شعب رفوگری آنا سهند

رفوگری در در پرند 02156932600
رفوگری در رباط کریم 02156432006

 

 

بهترین رفوگری در تهران

ریشه بافی فرش نیز به دلیل از بین رفتن ریشه های فرش و با جایگزین کردن و بافتن دوباره آن با به کار گیری الیافی مشابه صورت می گیرد و ترمیم می گردد. چرم دوزی یکی از خدمات پر طرفدار می باشد که برای مقابله با لیز خوردن فرش بر روی سرامیک و کاشی انجام می گیرد.

رنگبرداری که یکی از خدمات ویژه و پر اهمیت محسوب می شود در رفوگری در پرند ( رفوگری فرش آنا ) به صورت اختصاصی و ویژه انجام می شود و با استفاده از دستگاه های قوی و پر قدرت نسبت به لکه برداری اقدام می شود. رنگ و ظاهر فرش بسیار نکته مهمی می باشد چرا که تمام زیبایی یک فرش به رنگ آن است.

ممکن است با از دست دادن شیرازه فرش از ارزش و کیفیت آن کاسته شود و با دوباره بافتن شیرازه برای فرش شما این کیفیت قایل برگشت می باشد.

شما می توانید برای درخواست تمامی این خدمات وارد سایت شده و سفارشات خود را ثبت کنید و یا با شماره گیری شماره تماس های موجود اقدام به این کار فرمایید.

[elementor-template id=”1739″]